.about leather. ™ vznikla v roce 2018, protože mám ráda minimalistickou, kvalitní, lokální a nadčasovou módu.

.mám ráda módu, která je součástí šatníku několik let a nepodléhá módnímu diktátu. módu, která vás definuje.

.udržitelnost v módním odvětví je pro mě zásadní hodnotou, proto si myslím, že kvalitně vyrobený módní doplněk, z ověřených zdrojů má smysl.

.všechny návrhy jsou autorské dílo.®

.výrobky .about leather. jsou vyrobeny v Praze,  v ateliéru na Letné.

.jedná se o ruční práci, každý výrobek je vyroben s úctou a láskou k řemeslu a je tím pádem originál.

.pracuji s velmi kvalitní kůží z Itálie, konkrétně z Toskánska, s kůží, která je sekundárním produktem masného průmyslu a je třísločiněná, tedy vyčiněna přírodními složkami a složkami schválenými EU, které nejsou zdraví nebezpečné a jsou šetrné vůči přírodě.

.kůže je přírodní materiál živočišného původu. má tedy své typické vlastnosti, které nejsou vadou výrobku - vrásky, jizvy, pigmentové skvrny - s ohledem na životní prostředí se snažím použít maximum kůže, pokud to nenarušuje estetiku a funkci výrobku.

.kůže také neustále pracuje, měkne a získává svoji patinu. intenzivní používání kožených výrobků bez náležité péče může kůži oslabit či poškodit.

.pečujte o kůži - doporučuji použít přípravek na kožené výrobky s obsahem včelího vosku, případně impregnační sprej na kůži.

.moc vám děkuji za podporu lokálních designérů.

.barbora musilová.

kožené kabelky ledvinky ledvinka česká výroba česká značka about leather ledvinky about leather kabelky značka about leather jenovéfa boková kabelky eliška křenková ledvinky