THE STORY BEHIND:

V roce 2018 vznikla .about leather.™ s jednoduchým leč neplánovaným cílem - přinést minimalistickou, kvalitní, lokální a nadčasovou módu do každodenního života.

Moje filozofie

Mám ráda módu, která zůstává součástí šatníku několik let a nepodléhá módnímu diktátu. Módu, která nás definuje a odhaluje naši jedinečnost. Udržitelnost v módním odvětví je pro mě zásadní hodnotou, proto věřím, že kvalitně vyrobený módní doplněk, z ověřených zdrojů v limitovaném množství má smysl.

Autorská práce

Všechny návrhy jsou autorským dílem.® 

Lokální podpora, podpora řemesla

Výrobky .about leather. jsou vyrobeny v České republice v malé dílně na Moravě, což podporuje lokální podnikání a vyjadřuje vděčnost české řemeslnosti. Každý výrobek je ruční prací, což zaručuje jeho originalitu a velmi precizní zpracování. Důraz na detail je samozřejmostí, nikoliv vyjimečností. Malosériová výroba je naším cílem. 

Kvalitní materiály

Pracuji s velmi kvalitní kůží z Itálie, konkrétně z Toskánska. Tato kůže je sekundárním produktem masného průmyslu a je třísločiněná, což znamená, že je vyčištěna přírodními a EU schválenými složkami, šetrnými k přírodě.

Péče o kůži

Kůže je přírodní materiál s vlastními charakteristickými vlastnostmi. Vzhledem k jejímu živočišnému původu může obsahovat vrásky, jizvy a pigmentové skvrny. Péčí a údržbou s včelím voskem nebo impregnačním sprejem na kůži zajistíte, aby výrobky vydržely a udržely svou krásu.

Poděkování

Děkuji vám za podporu českých designérů a výrobců. 

Vaše podpora nám umožňuje pokračovat v tvorbě unikátních a kvalitních módních doplňků.

Barbora Musilová 

founder & designer

kožené kabelky ledvinky ledvinka česká výroba česká značka about leather ledvinky about leather kabelky značka about leather jenovéfa boková kabelky eliška křenková ledvinky