𝗖𝗼 𝗽𝗿𝗼 𝗻𝗮́𝘀 𝘇𝗻𝗮𝗺𝗲𝗻𝗮́ 𝘃𝘆́𝗿𝗼𝗯𝗮 𝗷𝗲𝗱𝗻𝗲́ 𝗸𝗼𝘇̌𝗲𝗻𝗲́ 𝗸𝗿𝗮́𝘀𝗸𝘆?

Precizní ruční práce a podpora lokálního kvalitního řemesla, výběr prémiových materiálů z EU a českých komponentů.

MINIMALISMUS
za všemi návrhy stojí designérka a zakladatelka značky Barbora Musilová - ta má jednoduchý cíl – přinést minimalistickou, kvalitní, lokální a nadčasovou módu do každodenního života. Všechny návrhy jsou autorským dílem a ručním výrobkem.

ČESKÝ VÝROBA
výrobky @about.leather jsou vyrobeny v České republice v malé dílně na Moravě, což podporuje lokální podnikání a vyjadřuje vděčnost české řemeslnosti. Každý výrobek je ruční prací, to zaručuje jeho originalitu a velmi precizní zpracování. Důraz na detail je samozřejmostí, nikoliv výjimečností. Malosériová výroba je naším cílem, kvalitu upřednostňujeme nad kvantitou.

ITALSKÁ KŮŽE
pracujeme s velmi kvalitní kůží z Itálie, konkrétně z Toskánska. Tato kůže je sekundárním produktem masného průmyslu a je třísločiněná, což znamená, že je vyčištěna přírodními a EU schválenými složkami, šetrnými k přírodě.

PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ
poctivé řemeslo, kterým práce s kůží bezesporu je, je naší hlavní chloubou výrobního procesu.
veškeré kroky jsou zpracovávány ručně kousek po kousku, ať už se jedná o: řezání & výsek, šití, děrování, nýtování, barvení hran nebo ražbu loga - vše je prováděno s precizní přesností, tak abyste dostali tu nejdokonalejší krásku

UDRŽITELNOST
kvalitní kožený výrobek vám vydrží několik sezón, nepodléhá módnímu diktátu a tudíž rozhodně nespadá do fast fashion, který nyní paralizuje svět kolem nás