.kolekce.

.about colours. | 2023.


Eliška není pouze excelentní herečka, ale také krásná múza a inteligentní žena s vášní pro cestování a fotografii. A právě její talent a zájem o fotografii, zejména analogovou s Leicou, nás přivedly na další spolupráci.

 Nápad na vizuální estetiku editorialu nás přenáší zpět do nálady osmdesátých a devadesátých let, kombinující betonový urbanismus se selfie pózami a minimalistickými kabelkami .about leather. 


Limitovaná kolekce ledvinek a kabelek do vyprodání.

.be sinful. | 2021.


Tváří kampaně .be sinful. se stala Klára Issová, která pro mne vyzařuje křehkou laň a zároveň velmi sexy ženu. 

Za názvem limitované kolekce se skrývají elegantní kabelky a ledvinky z černé lesklé "croco" kůže, které zdobí stříbrné tepané kříže od šperkařky Veroniky Ďuricové, alias Dick Wolf. Hříšný ráz .be sinful. vychází z tématu Designbloku 2021., kterým je vášeň. Kolekce bude poprvé k vidění na Designbloku 2021 v prostoru Gabriel Loci. 

Limitovaná kolekce je vyráběna na zakázku.

.spring summer. |

2020.

Tvářemi nové kampaně .about leather. ke kolekci .simplicity. jsou mé kamarádky Jenovéfa Boková a Eliška Křenková, které mě podporují od prvopočátku, kdy ještě .about leather. v tomto rozsahu byla pouhým snem. Fotila je jedinečná Lucie Vysloužilová, make-up vytvořila Ketrin Kostolecká, a za perfektní lokaci děkuji centru současného umění DOX.

Limitovaná kolekce ledvinek a kabelek do vyprodání.

.the croco. |

 .be chic. 2019.

Kolekci .the croco. jsem vytvořila pro ženy, které touží nosit originální módu, nebojí se vybočit z řady, ale zároveň si udržují minimalistický, klasický šatník, který není diktovaný aktuálním, krátkodobým trendům. Ikonická lahvově zelená - hovězí kůže s imitací krokodýla - zahalená v laku, takové jsou ledvinky a kabelky .about leather. 

Limitovaná kolekce ledvinek a kabelek do vyprodání.

.simple - the best. | 

2019.

Kolekce .simple - the best. od .about leather. vystihuje esenci minimalismu. Čistý, rovný střih je zkombinován s praktičností a perfektní funkcionalitou všech našich produktů. Každá kožená ledvinka a kabelka odráží jednoduchost s nekompromisní elegancí.  Vítejte v našem světě, kde méně znamená více, a jednoduchost je synonymem elegance.  

Limitovaná kolekce ledvinek a kabelek do vyprodání.